Діти Волонтери » Здорове Дитинство Без Меж Благодiйний Фонд

Немає родини у нашій країні, а тим паче у Києві, яку б оминула війна. Але найважче, коли підтримки потребують сім’ї з дітьми, особливо з малечею. Витривала Наталя з Чернігова, лікар, місяць провела під сильними обстрілами, зараз допомогає з “гуманітаркою”, вважає “тільки так нарешті почала жити”. Безвідмовний Валентин Мушта, з Шевченківського району столиці, протягом 2 місяців, під обстрілами розвозить на своєму авто продукти сім’ям з дітьми.

волонтерська допомога дітям

Спочатку це може бути істерика, негатив. Щоразу поступово в розмові людина заспокоюється”- зауважує психолог Деснянського районного центру соціальних служб Юрій Безсмертний (Юрий Бессмертный ). Головне завдання фахівців – допомогти впоратися з емоціями, повернути здатність управляти своїм життям. Мережа центрів соціальних служб столиці продовжує співпрацювати з благодійниками щодо отримання продуктів харчування для сімей з дітьми, сімей, де є людина з інвалідністю, людей похилого віку. Завдяки людям з щедрою душею знов сьогодні сім’ї з дітьми – одержувачі послуг мережі ЦСС м.Києва змогли отримати продуктові набори.

Товариство Червоного Хреста України, Рівненська Обласна Організація

Для цього існуєформатимчасового влаштування – безплатна форма прихистку дитини. Також вам необхідно залишити заявку, вказавши персональні дані та контакти. Як тільки з’явиться дитина, що потребуватиме прихистку, вам зателефонують не байдужих від служби у справах дітей. Гарна нагода та привід познайомитись видався нашим волонтерам-художницям 10 січня 2022р. На проведенні майстер-класу дітям з СОС «Дитяче Містечко» в місті Бровари, Київської обл.

Мережа Центрів соціальних служб столиці отримала набори канцелярії та іграшки для роботи психологів. Зараз мережа центрів соціальних служб столиці спільно з волонтерами щоденно невтомно шукає партнерів задля забезпечення потреб населення. Одним з них стало ТОВ «Фортеця Гетьмана». Вони змогли забезпечити тимчасовий притулок для біженців, що на лівому березі, ковдрами, подушками, теплими речами, памперсами та дитячим харчуванням. Відтепер ми маємо більш комфортні умови для допомоги тим, хто цього дійсно потребує. Окрім цього теплі речі потраплять і у бомбосховища столиці.

Соціальні працівнки спільно з благодійниками розносять родинам продовольчі набори. А ми у воєнний час знайшли нових партнерів, а також оцінили “старих” друзів – партнерів по соціальній роботі. Всі вони вже перевірені добрими справами, спрямованими на допомогу незахищенним верствам населення. Не втомлюємося казати їм слова вдячності, адже вони лунають і від тисячі сімей столиці- отримувачів послуг мережі Центрів соціальних служб м.Києва, які вже получили довгоочікувані підтримку. А потік допомоги – потік добра – нескінченний.

Соціальні Служби Столиці: З Людьми Та Заради Людей!

Представники цих організацій також мають документ – паспорт волонтера, який засвідчує належність людини до конкретної організації чи проєкту. На тлі війни ми є свідками того, як швидко налагоджуються координаційні та логістичні процеси, закупівля, інформаційна підтримка. За декілька тижнів хаотичних рухів вибудувались логічні ланцюжки постачань, підвищилась ефективність волонтерів усіх напрямів.

Наслідки Повномасштабного Вторгнення Росії В Україну За

Національна Організація Скаутів України висловила свою підтримку внутрішньо переміщеним особам, які зараз змушені перебувати у столиці. За кошти НОСУ, зібрані завдяки підтримці Скаутів світу, придбані продукти першої необхідності, що через волонтерів та фахівців мережі Центрів соціальних служб м.Києва потрапили до біженців, які звернулися по допомогу. “Робимо все, що можемо, а коли вже не можемо, все одно робимо, бо потрібно”. Щоденно, крок за кроком соціальні працівники мережі Центрів соціальних служб м.Києва проявляють дива винахідливості, стійкості та витривалості. – Ми даємо поради матеріям щодо психології поведінки дітей, залишаємо корисні роздруківки, проводимо заняття з дітьми. Ми разом малюємо, ліпимо, а діти самі розказують, виплескують свої страхи, болі та мрії.

З 24 лютого 2022 року волонтерський рух в Україні значно активізувався й одним із основних джерел пошуку можливостей стала Волонтерська Платформа. До повномасштабної війни працював як спільний простір для місцевих молодіжних організацій. Команда центру надає гуманітарну, юридичну, психологічну допомогу переселенцям, а також допомагає з працевлаштуванням. Ключове завдання – допомогти дитині впоратися з тим, що відбувається навколо, та розвиватись.